Voor alle merken

Snelle levering

De beste leveranciers

Terug
Op voorraad

Deurpanelen set achterdeuren Renault Master vanaf 2024

€280,00

Excl. btw

€338,80

Incl. btw

Levertijd

2-5 werkdagen

Verzendkosten

Lage verzendkosten

Hulp nodig bij het kiezen? Stuur ons je kenteken of een foto, dan controleren we of dit product op jouw bedrijfswagen past.
WhatsApp ons

Productinformatie

Deurpanelenset voor jouw Master

Werk de deuren af met houten panelen die digitaal zijn ingemeten en CNC-gefreesd. Montagemateriaal hoort bij de beschreven set.

Kies op schuifdeurindeling

De keuzelijst biedt achterdeuren met enkele of dubbele schuifdeur. De basisomschrijving noemt vier achterdeurpanelen: twee onder en twee boven. Controleer de toegevoegde schuifdeurpanelen van de gekozen variant.

Maak de laadruimte compleet

Combineer met een passende laadvloer en wandbetimmering. Laat voertuiglengte, dakhoogte en deurindeling aansluiten op het pakket.

Advies voor jouw Renault Master

Stuur je kenteken, de gewenste producten en eventueel een foto van de montageplek. Vermeld ook of het om een Master E-Tech gaat.

Vraag persoonlijk advies

Veelgestelde vragen

Hoe controleer ik de pasvorm?

Vergelijk voertuiguitvoering en productkeuzes. Stuur bij twijfel je kenteken en een foto van de montageplek mee.

Past dit automatisch op de Master E-Tech?

Niet automatisch. Laat de toepassing op jouw elektrische uitvoering en montagepunten vooraf bevestigen.

BEDRIJFSWAGEN AFMETINGEN

Afmetingen Renault Master vanaf 2024

Vergelijk de gesloten bestelwagen in L2H2, L3H2, L3H3 en L4H3 met achterwielaandrijving (RWD). Maten zijn indicatief per uitvoering.

Afmetingen Renault Master vanaf 2024: zijaanzicht, achteraanzicht en laadruimte met lengte, wielbasis en breedte
Illustratieve weergave. Bekijk de maten per uitvoering hieronder. Tik op de afbeelding om te vergroten.
L23.585 mmWielbasis
L3 / L44.215 mmWielbasis
AfmetingL2H2L3H2L3H3L4H3 RWD
Totale lengte (mm)5.6856.3156.3157.075
Wielbasis (mm)3.5854.2154.2154.215
Totale hoogte (mm)2.5002.5002.7802.780
Totale breedte zonder spiegels (mm)2.0802.0802.0802.080
Maximale laadlengte (mm)3.2253.8573.8574.493
Laadvolume (m³)10,81314,817
L3 en L4 hebben dezelfde wielbasis

Controleer ook de totale lengte en achteroverbouw; wielbasis alleen onderscheidt deze twee niet. Vergelijk je kenteken- en voertuiggegevens vóór bestellen.

Bron: Renault – technische specificaties. Tabel voor de gesloten bestelwagen; niet voor chassis-, platform- of dubbele cabine. E-Tech en uitrusting vragen controle per uitvoering. Accessoires tellen mee bij hoogte en belasting.

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »
Renault Deurpanelen set achterdeuren Renault Master vanaf 2024
Renault Deurpanelen set achterdeuren Renault Master vanaf 2024

€280,00