Voor alle merken

Snelle levering

De beste leveranciers

Terug
Op voorraad

Opstaptrede Renault Master vanaf 2024 / Brink 40149 Trekhaak

€165,00

Excl. btw

€199,65

Incl. btw

Levertijd

2-5 werkdagen

Verzendkosten

Lage verzendkosten

Hulp nodig bij het kiezen? Stuur ons je kenteken of een foto, dan controleren we of dit product op jouw bedrijfswagen past.
WhatsApp ons

Productinformatie

Opstap voor Brink 40149

Deze opstaptrede is uitsluitend aangeboden voor de nieuwe Renault Master vanaf 2024 met Brink trekhaak 40149. Controleer het type op de trekhaak vóór je bestelt.

Rechts of links en rechts

Kies de rechterzijde, bijrijderzijde, of de combinatie voor links en rechts. De trekhaak is niet inbegrepen.

Montage en gebruik

Volg de montagehandleiding en controleer deurbeweging en vrije ruimte. Het antislipprofiel helpt grip te bieden, maar de grip blijft afhankelijk van gebruik en omstandigheden.

Advies voor jouw Renault Master

Stuur je kenteken, de gewenste producten en eventueel een foto van de montageplek. Vermeld ook of het om een Master E-Tech gaat.

Vraag persoonlijk advies

Veelgestelde vragen

Past deze op iedere trekhaak?

Nee. Dit product noemt specifiek Brink trekhaak 40149 op het nieuwe Master-model.

Is de trekhaak inbegrepen?

Nee. De passende trekhaak is niet inbegrepen.

BEDRIJFSWAGEN AFMETINGEN

Afmetingen Renault Master vanaf 2024

Vergelijk de gesloten bestelwagen in L2H2, L3H2, L3H3 en L4H3 met achterwielaandrijving (RWD). Maten zijn indicatief per uitvoering.

Afmetingen Renault Master vanaf 2024: zijaanzicht, achteraanzicht en laadruimte met lengte, wielbasis en breedte
Illustratieve weergave. Bekijk de maten per uitvoering hieronder. Tik op de afbeelding om te vergroten.
L23.585 mmWielbasis
L3 / L44.215 mmWielbasis
AfmetingL2H2L3H2L3H3L4H3 RWD
Totale lengte (mm)5.6856.3156.3157.075
Wielbasis (mm)3.5854.2154.2154.215
Totale hoogte (mm)2.5002.5002.7802.780
Totale breedte zonder spiegels (mm)2.0802.0802.0802.080
Maximale laadlengte (mm)3.2253.8573.8574.493
Laadvolume (m³)10,81314,817
L3 en L4 hebben dezelfde wielbasis

Controleer ook de totale lengte en achteroverbouw; wielbasis alleen onderscheidt deze twee niet. Vergelijk je kenteken- en voertuiggegevens vóór bestellen.

Bron: Renault – technische specificaties. Tabel voor de gesloten bestelwagen; niet voor chassis-, platform- of dubbele cabine. E-Tech en uitrusting vragen controle per uitvoering. Accessoires tellen mee bij hoogte en belasting.

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »
Renault Opstaptrede Renault Master vanaf 2024 / Brink 40149 Trekhaak
Renault Opstaptrede Renault Master vanaf 2024 / Brink 40149 Trekhaak

€165,00