Productinformatie
Los eenvoudig en nog veiliger materialen van jouw imperiaal of dakdrager. De ladder wordt gemonteerd op het scharnier van jouw bestelbus. Montagemateriaal en een montagehandleiding zijn inbegrepen.
Let op; de deurladder kan alleen gemonteerd worden op een 180 graden openslaande deurscharnier. Wanneer de deuren 270 graden openslaan gaat de deurladder niet passen.
Past deze uitvoering bij jouw bus?
Controleer de maximale openingshoek en dakhoogte. Een 270°-deur kan ook op 180° staan. Een 270°-ladder wordt op de deur gemonteerd; voor 180° geldt de montagewijze van het gekozen product. Bekijk ook de visuele deurcontrole bij de bestelkeuzes.
Ook geschikt voor de e-TGE?
Dat moet voor deze uitvoering worden gecontroleerd. Vermeld bij je vraag dat je de elektrische uitvoering hebt. Een algemene modelvermelding bevestigt de pasvorm voor de e-TGE niet.
Twijfel je? Mail je voertuiggegevens en eventueel een foto naar [email protected]. Bekijk ook onze MAN TGE inrichting en accessoires.
