Voor alle merken

Snelle levering

De beste leveranciers

Terug
Op voorraad

Kastinrichting rechterzijde Renault Master vanaf 2024

€1.185,00

Excl. btw

€1.433,85

Incl. btw

Levertijd

5 - 10 werkdagen

Verzendkosten

Lage verzendkosten

Hulp nodig bij het kiezen? Stuur ons je kenteken of een foto, dan controleren we of dit product op jouw bedrijfswagen past.
WhatsApp ons

Productinformatie

Kastinrichting voor de rechterzijde

Organiseer gereedschap en onderdelen met een hoge kast voor de rechterzijde van je Master vanaf 2024. De opgegeven afmetingen zijn 1267 × 360 × 1645 mm.

Indeling en setinhoud

De beschrijving noemt legborden, verstelbare verdeelschotten, een documenthouder en antislipmatten. Controleer de exacte indeling en ruimte bij wielkasten, deuren en tussenwand.

Montage en belading

Montagemateriaal wordt genoemd als inbegrepen. Volg de montagehandleiding voor bevestiging aan voertuig en vloer. Eigen gewicht en kastinhoud tellen mee voor de voertuigbelasting; een kast verhoogt het toegestane laadvermogen niet.

Advies voor jouw Renault Master

Stuur je kenteken, de gewenste producten en eventueel een foto van de montageplek. Vermeld ook of het om een Master E-Tech gaat.

Vraag persoonlijk advies

Veelgestelde vragen

Hoe controleer ik de pasvorm?

Vergelijk voertuiguitvoering en productkeuzes. Stuur bij twijfel je kenteken en een foto van de montageplek mee.

Past dit automatisch op de Master E-Tech?

Niet automatisch. Laat de toepassing op jouw elektrische uitvoering en montagepunten vooraf bevestigen.

BEDRIJFSWAGEN AFMETINGEN

Afmetingen Renault Master vanaf 2024

Vergelijk de gesloten bestelwagen in L2H2, L3H2, L3H3 en L4H3 met achterwielaandrijving (RWD). Maten zijn indicatief per uitvoering.

Afmetingen Renault Master vanaf 2024: zijaanzicht, achteraanzicht en laadruimte met lengte, wielbasis en breedte
Illustratieve weergave. Bekijk de maten per uitvoering hieronder. Tik op de afbeelding om te vergroten.
L23.585 mmWielbasis
L3 / L44.215 mmWielbasis
AfmetingL2H2L3H2L3H3L4H3 RWD
Totale lengte (mm)5.6856.3156.3157.075
Wielbasis (mm)3.5854.2154.2154.215
Totale hoogte (mm)2.5002.5002.7802.780
Totale breedte zonder spiegels (mm)2.0802.0802.0802.080
Maximale laadlengte (mm)3.2253.8573.8574.493
Laadvolume (m³)10,81314,817
L3 en L4 hebben dezelfde wielbasis

Controleer ook de totale lengte en achteroverbouw; wielbasis alleen onderscheidt deze twee niet. Vergelijk je kenteken- en voertuiggegevens vóór bestellen.

Bron: Renault – technische specificaties. Tabel voor de gesloten bestelwagen; niet voor chassis-, platform- of dubbele cabine. E-Tech en uitrusting vragen controle per uitvoering. Accessoires tellen mee bij hoogte en belasting.

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »
Renault Kastinrichting rechterzijde Renault Master vanaf 2024
Renault Kastinrichting rechterzijde Renault Master vanaf 2024

€1.185,00