Voor alle merken

Snelle levering

De beste leveranciers

Terug
Op voorraad

RVS deurladder Renault Master vanaf 2024

€325,00

Excl. btw

€393,25

Incl. btw

Levertijd

5 - 10 werkdagen

Verzendkosten

Lage verzendkosten

Hulp nodig bij het kiezen? Stuur ons je kenteken of een foto, dan controleren we of dit product op jouw bedrijfswagen past.
WhatsApp ons

Productinformatie

RVS deurladder op het scharnier

Deze deurladder is voor 180° openslaande achterdeuren. Selecteer de passende H2- of H3-variant.

Montage en setinhoud

De ladder gebruikt scharniermontage. Montagemateriaal en handleiding zijn inbegrepen. Voor 270° achterdeuren staat een andere, deurmontage-uitvoering in het aanbod.

Controleer de combinatie

Let op vrije deurbeweging, aansluiting bij het dak en ruimte rond camera of imperiaal. Volg de montage- en gebruiksinstructies.

Advies voor jouw Renault Master

Stuur je kenteken, de gewenste producten en eventueel een foto van de montageplek. Vermeld ook of het om een Master E-Tech gaat.

Vraag persoonlijk advies

Veelgestelde vragen

Welke deurbeweging hoort bij deze ladder?

Deze scharnieruitvoering noemt 180° achterdeuren.

Welke hoogte kies ik?

Selecteer H2 of H3 op basis van de dakhoogte en laat de toepassing op kenteken bevestigen.

BEDRIJFSWAGEN AFMETINGEN

Afmetingen Renault Master vanaf 2024

Vergelijk de gesloten bestelwagen in L2H2, L3H2, L3H3 en L4H3 met achterwielaandrijving (RWD). Maten zijn indicatief per uitvoering.

Afmetingen Renault Master vanaf 2024: zijaanzicht, achteraanzicht en laadruimte met lengte, wielbasis en breedte
Illustratieve weergave. Bekijk de maten per uitvoering hieronder. Tik op de afbeelding om te vergroten.
L23.585 mmWielbasis
L3 / L44.215 mmWielbasis
AfmetingL2H2L3H2L3H3L4H3 RWD
Totale lengte (mm)5.6856.3156.3157.075
Wielbasis (mm)3.5854.2154.2154.215
Totale hoogte (mm)2.5002.5002.7802.780
Totale breedte zonder spiegels (mm)2.0802.0802.0802.080
Maximale laadlengte (mm)3.2253.8573.8574.493
Laadvolume (m³)10,81314,817
L3 en L4 hebben dezelfde wielbasis

Controleer ook de totale lengte en achteroverbouw; wielbasis alleen onderscheidt deze twee niet. Vergelijk je kenteken- en voertuiggegevens vóór bestellen.

Bron: Renault – technische specificaties. Tabel voor de gesloten bestelwagen; niet voor chassis-, platform- of dubbele cabine. E-Tech en uitrusting vragen controle per uitvoering. Accessoires tellen mee bij hoogte en belasting.

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »
Renault RVS deurladder Renault Master vanaf 2024
Renault RVS deurladder Renault Master vanaf 2024

€325,00