Voor alle merken

Snelle levering

De beste leveranciers

Terug
Op voorraad

Zonneklep Renault Master vanaf 2024 – smokekleurig

€345,00

Excl. btw

€417,45

Incl. btw

Verzendkosten

Lage verzendkosten

Hulp nodig bij het kiezen? Stuur ons je kenteken of een foto, dan controleren we of dit product op jouw bedrijfswagen past.
WhatsApp ons

Productinformatie

Minder zonneschittering. Meer karakter.

Geef jouw Renault Master vanaf 2024 een uitstraling die bij je bedrijf past. Deze smokekleurige zonneklep maakt de voorzijde van je bus direct stoerder en helpt tegelijkertijd hinderlijke zonneschittering te verminderen. Een zichtbare upgrade waar je onderweg ook iets aan hebt.

SMOKEDonkere, glanzende afwerking
ACRYLAATGegoten kunststof
HOOG & LAAGVoor beide dakuitvoeringen
VANAF 2024Nieuwe generatie Renault Master

Daarom kies je deze zonneklep

  • Stoere smoke-look: een donkere afwerking die de voorzijde van jouw bus extra karakter geeft.
  • Minder zonneschittering: helpt de hinder van zonlicht te beperken.
  • Voor hoog én laag dak: geschikt voor beide dakuitvoeringen van de nieuwe Renault Master.
  • Gegoten acrylaat: een hoogwaardige kunststof zonneklep met stalen bevestigingsbeugels en zwarte poedercoating.
  • Voorgemonteerd geleverd: klaar voor de voertuigspecifieke bevestiging op de A-stijlen.

Montage en uitvoering

De zonneklep wordt op de A-stijlen bevestigd met lijm en schroeven of popnagels. Het montagesysteem is ontworpen om trillingen te beperken. De fabrikant geeft circa 45 minuten als indicatie voor de montage; de werkelijke tijd hangt af van de omstandigheden.

Artikelcode: DIV-3067
Voertuig: Renault Master, nieuwe generatie vanaf 2024
Kleur: smoke
Dak: hoog en laag
Geadviseerde snelheidslimiet volgens de fabrikant: 130 km/u

Veelgestelde vragen

Past deze zonneklep op mijn Renault Master?

Deze uitvoering is bedoeld voor de nieuwe generatie vanaf 2024, met hoog of laag dak. Heb je een overgangsmodel of twijfel je aan de uitvoering? Stuur ons je kenteken en een foto van de voorzijde; we helpen je graag de juiste zonneklep kiezen.

Is de zonneklep zonder boren te monteren?

De opgegeven montage gebruikt lijm en schroeven of popnagels op de A-stijlen. Dit is dus geen klemmontage. Volg de montage-instructies.

Wordt de zonneklep voorgemonteerd geleverd?

Ja. De zonneklep wordt voorgemonteerd aangeleverd, maar moet nog op jouw voertuig worden bevestigd.

Maak jouw Renault Master compleet. Kies de smoke-look of neem contact met ons op voor hulp bij de juiste uitvoering.

Het vrijstaande productbeeld is een bewerkte illustratie. Bekijk ook de originele montagefoto’s voor de uitvoering op de bus.

BEDRIJFSWAGEN AFMETINGEN

Afmetingen Renault Master vanaf 2024

Vergelijk de gesloten bestelwagen in L2H2, L3H2, L3H3 en L4H3 met achterwielaandrijving (RWD). Maten zijn indicatief per uitvoering.

Afmetingen Renault Master vanaf 2024: zijaanzicht, achteraanzicht en laadruimte met lengte, wielbasis en breedte
Illustratieve weergave. Bekijk de maten per uitvoering hieronder. Tik op de afbeelding om te vergroten.
L23.585 mmWielbasis
L3 / L44.215 mmWielbasis
AfmetingL2H2L3H2L3H3L4H3 RWD
Totale lengte (mm)5.6856.3156.3157.075
Wielbasis (mm)3.5854.2154.2154.215
Totale hoogte (mm)2.5002.5002.7802.780
Totale breedte zonder spiegels (mm)2.0802.0802.0802.080
Maximale laadlengte (mm)3.2253.8573.8574.493
Laadvolume (m³)10,81314,817
L3 en L4 hebben dezelfde wielbasis

Controleer ook de totale lengte en achteroverbouw; wielbasis alleen onderscheidt deze twee niet. Vergelijk je kenteken- en voertuiggegevens vóór bestellen.

Bron: Renault – technische specificaties. Tabel voor de gesloten bestelwagen; niet voor chassis-, platform- of dubbele cabine. E-Tech en uitrusting vragen controle per uitvoering. Accessoires tellen mee bij hoogte en belasting.

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »
Renault Zonneklep Renault Master vanaf 2024 – smokekleurig
Renault Zonneklep Renault Master vanaf 2024 – smokekleurig

€345,00