Productinformatie
Voorzien van een duplex systeem, wat inhoudt dat het zwarte imperiaal na het elektrolytisch verzinken ook nog een laag zwarte poedercoating (RAL 9005) krijgt. Het zwart gecoate imperiaal is geschikt voor het dagelijks vervoer van zwaar en/of lang materiaal.Het imperiaal wordt montage-klaar aangeleverd en is eenvoudig te monteren. Het zwarte imperiaal wordt geleverd met spoiler, opsteekrol, duidelijke montagehandleiding en montagemateriaal.
Past deze uitvoering bij jouw bus?
Controleer de lengte, dakhoogte en originele dakrails. Houd rekening met het eigen gewicht van het imperiaal en de toegestane belasting van bus én systeem.
Ook geschikt voor de e-TGE?
Dat moet voor deze uitvoering worden gecontroleerd. Vermeld bij je vraag dat je de elektrische uitvoering hebt. Een algemene modelvermelding bevestigt de pasvorm voor de e-TGE niet.
Twijfel je? Mail je voertuiggegevens en eventueel een foto naar [email protected]. Bekijk ook onze MAN TGE inrichting en accessoires.
